KONGREYE DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

2017 yılı Türk Hematoloji Derneğinin kuruluşunun 50. yıldönümü. Hepimiz için çok ayrı bir anlam ve öneme sahip olduğu tartışılmaz.  Yönetim Kurulumuz olarak bu yıl içinde birbirinden çok farklı olan bilimsel ve sosyal içerikli pek çok etkinlik düzenlemeyi planlıyoruz.

Bu kapsamda 43. Ulusal Hematoloji Kongresi’nin hazırlıklarına büyük bir heyecan ile başladık.

Kongremizde güncel bilgilerin tartışılması yanında bugüne kadar alışkın olmadığınız çok farklı sosyal içerikli programlarda gerçekleştirilecektir.

Sizlere program hakkında bir iki küçük ipucu vermek istiyorum. 1967 den bugüne Türk Hematoloji tarihinin konuşulduğu hem bilimsel hem de sosyal içerikli bir oturum, ulusal kongremizde ilk kez yapacağımız Kanıt-Deneyim-Öneri oturumu yanında,  karşıt görüşlerin savunulduğu oturumlar da yapılacaktır. Bunlarla birlikte zengin içerikli bir sosyal programla karşınızda olacağız. Sosyal programlarla ilgili ipuçlarını kongre web sayfamızdan edinebilirsiniz.

Siz değerli meslektaşlarımızı 50. yılımızda bu değerli anları paylaşmak üzere, 1-4 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek “43. Ulusal Hematoloji Kongresi”ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

50. yıl buluşmamızda hep birlikte olmak dileğiyle…

Yönetim Kurulumuz adına saygılar sunarım.

Türk Hematoloji Derneği Başkanı
Prof. Dr. Ahmet Muzaffer Demir