GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
43. Ulusal Hematoloji Kongresi, 1-4 Kasım 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama
Titanic Deluxe Belek Otel ve Kempinski Hotel The Dome Belek’tir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Açılış Kokteyli
1 Kasım 2017 akşamı Aytemiz Gürgey Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

50.Yıl Ödül Töreni ve Konseri
4 Kasım 2017 akşamı Yücel Tangün Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Kurs
31 Ekim 2017, 08:30-16:45 saatleri arasında BCR/ABL Negatif Kronik Miyeloproliferatif Neoplaziler (KMPN) kursu Uzmanına Danış  Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 4 Kasım 2017 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri
31 Ekim – 5 Kasım 2017 tarihleri arasında transfer detayları Serenas Turizm’ e bildirilmiş tüm katılımcıların gidiş – dönüş (havaalanı-otel havaalanı) transferleri  400 TL karşılığında yapılacaktır. Transfer ücretine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri
Kayıt iptali 4 Ağustos 2017 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 4 – 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 25 Ağustos 2017 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 4 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 4 Ağustos 2017tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 4 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.